Stół okrągły rozkładany idealną propozycją do nowoczesnego pomieszczenia

W dobie XXI wieku, wystrój wnętrz pełni bardzo ważną rolę w wielu mieszkaniach i domach. Czyste, zadbane i gustownie urządzone pomieszczenie z całą pewnością stanowi wizytówkę domowników. Dla wielu osób ważna jest również funkcjonalność, komfort użytkowania oraz nietuzinkowy design. Takie cechy łączą w sobie nowoczesne meble z możliwością rozkładania. W zależności od preferencji, stół można rozłożyć na mniejszą lub większą ilość osób. Z pewnością takie rozwiązanie usatysfakcjonuje osoby, dla których ważny jest design i wygoda.

Nowoczesne stoły okrągłe rozkładane – czym się wyróżniają?

Nowoczesne konstrukcje meblowe projektowane są najczęściej z płyty MDF i taki produkt znajdziesz w sklepie SFMeble, drewna bukowego oraz dębowego. Nogi z kolei składają się z drewnianych, aluminiowych, metalowych kompozytów, które często są lakierowane. Takie rozwiązanie doskonale odnajduje się w modernistycznym stylu, skandynawskim oraz industrialnym.

Owalny blat jest bardzo modny w obecnych trendach dekoratorskich. Stół okrągły rozkładany może być projektowany z jasnego lub ciemnego drewna. Każdy kompozyt wygląda bardzo atrakcyjnie i modnie.

Funkcjonalne i designerskie meble na miarę XXI wieku

W obecnych trendach dekoratorskich funkcjonalne rozwiązania stoją bardzo wysoko w hierarchii. Z pomocą rozkładanych stołów można zaserwować kameralne śniadanie dla dwojga bądź też obiad dla wielu członków rodziny. Samo rozkładanie stołu nie zajmuje dużo czasu, więc jest to bardzo komfortowe.

Bez wątpienia rozkładany mebel do jadalni, kuchni czy też salonu sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji.

Bez żadnego trudu, można w ten sposób ugościć przyjaciół i znajomych, nie martwiąc się o miejsce. Funkcjonalne i designerskie meble cenione są za dobre wykorzystanie przestrzeni. Można je umieścić w każdym pomieszczeniu, mając pewność, że nie zabiorą zbędnego miejsca.

Comments are closed.