Eleganckie i funkcjonalne hokery w nowoczesnych kuchniach

Eleganckie hokery łączą w sobie funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo, mogą one stanowić doskonałą ozdobę każdego domu. Bardzo często domownicy umieszczają je w jadalni i salonie. Świetnie komponują się w nowoczesnych kuchniach, w których znajduje się barek. Wyposażone są one w charakterystyczne, długie nogi. Pasują do nowoczesnych wnętrz, utrzymanych w nurcie glamour.

Eleganckie hokery do kuchni i salonu

hokery

Tego rodzaju krzesła bardzo często wyposażone są w funkcję obrotową. Zapewniają one pełną swobodę ruchów. Niektóre modele można regulować pod kątem wysokości, co stanowi niewątpliwy atut. Eleganckie fotele bardzo często są tapicerowane lub skórzane. W tym celu stosuje się najczęściej ekologiczną skórę, która do złudzenia przypomina tą naturalną. Krzesła mogą być również obite wysokiej jakości aksamitem, który jest miły i miękki w dotyku. Aksamit posiada przeszycia eleganckimi nićmi, które podnoszą walory wizualne. Popularnością cieszą się także fotele, które pokrycie mają poliestrowe. Wysokiej jakości materiał wykazuje odporność na ścieranie oraz promienie słoneczne. Dzięki temu mebel wiele lat może służyć w niezniszczonym stanie. Tego typu mebel może stanowić ozdobę każdego pomieszczenia. Nowoczesne hokery wyróżniają się niewątpliwie:

  • dużą estetyką wykonania,
  • niebanalnym, nowoczesnym designem,
  • pomysłowym wzornictwem, zgodnym z aktualnymi tredami,
  • efektownym, atrakcyjnym wyglądem.

Walory użytkowe nowoczesnych foteli

Wiele z hokerów wyposażonych jest w stabilny podnóżek, który gwarantuje wygodę siedzenia. Na pokładzie znajduje się stabilna podstawa, która jest antypoślizgowa. Fotele mogą obracać się wokół własnej osi o 360 stopni, są zatem bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Wyposażone są one często w charakterystyczny, teleskopowy podnośnik, choć nie jest to warunkiem koniecznym. Ergonomiczna podpórka pod nogi wygląda bardzo elegancko. Z kolei wygodna rączka do regulacji wysokości siedzenia pozwala dopasować fotel pod kątem własnych preferencji. Krzesła ustawiane są na bezpiecznej podstawie. Może ona posiadać okrągły kształt. Dużą popularnością cieszy się także podstawa rustykalna, na którą składają się długie, metalowe nogi. Fotele te występują w bogatej kolorystyce, wyróżnia je także unikalny design. Mogą one stanowić doskonałą ozdobę nowoczesnej, przestronnej kuchni.

Comments are closed.